توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت خرید بادام زمینی ریز | برترین برند های تولید کننده آن در اندازه های مختلف در کشور

قیمت خرید بادام زمینی ریز | برترین برند های تولید کننده آن در اندازه های مختلف در کشور

بادام زمینی ریز از جمله آجیل هایی است که هم مقوی است و هم قیمت خرید بادام زمینی ریز نسبت به سایر آجیل ها ارزانتر می باشد و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. همچنین از این محصول برای تهیه ی فرآورده های گوناگونی مانند شکلات بادام زمینی، کره بادام زمینی، دسر، شیرینی و غیره استفاده می شود. بنابراین این روزها بازار خرید و فروش این محصول بسیار داغ است. 

قیمت خرید بادام زمینی ریز | برترین برند های تولید کننده آن در اندازه های مختلف در کشور

برند های برتر تولید کننده بادام زمینی ریز در کشور

برند های برتر تولید کننده بادام زمینی ریز در کشوربرندهای برتر تولید کننده بادام زمینی ریز در کشور، در شهرستان آستانه اشرفیه قرار دارند. آستانه قطب اصلی تولید انواع بادام زمینی بویژه بادام زمینی ریز در ایران می باشد که به دلیل داشتن خاک حاصلخیز، بخش اغظم تولید بادام زمینی ریز کشور را در اختیار دارد. 

از آنجایی که بادام زمینی این شهرستان با کیفیت ترین نوع بادام زمینی در ایران می باشد از محبوبیت خاصی میان مصرف کنندگان برخوردار است. بنابراین خرید و فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه از طریق نمایندگی ها و مراکز خشکبار در نقاط مختلف کشور انجام می شود.

تهیه بادام زمینی در اندازه های مختلف در کشور

تهیه بادام زمینی در اندازه های مختلف در کشوربادام زمینی با توجه به اندازه و شکل به دو نوع درشت و ریز دسته بندی می شود که هر کدام دارای طعم، میزان روغن و کیفیت منحصر بفردی می باشد. برای تهیه ی بادام زمینی در اندازه های مختلف در کشور باید به آجیل فروشی ها یا مراکز خشکبار مراجعه کرد.

خریداران بادام زمینی با مراجعه به این مراکز، می توانند انواع بادام زمینی را بصورت کلی یا جزئی با کیفیت های متفاوت تهیه کنند چرا که آنها منبع اصلی توزیع انواع آجیل با قیمت های بسیار مناسبی می باشند و سعی در ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان برای جذب مشتری بیشتر و کسب اعتماد آنها هستند.

لیست قیمت فروش بادام زمینی ریز در کشور

لیست قیمت فروش بادام زمینی ریز در کشوربادام زمینی ریز قیمت بسیار متنوعی در بازار دارد که این به دلیل عواملی چون کیفیت، اندازه، برند تولیدکننده، شیوه عرضه و غیره می باشد. همچنین قیمت بادام با پوست و تازه با قیمت بادام بدون پوست و خشک فرق دارد. 

مشتریان برای استعلام لیست قیمت فروش بادام زمینی ریز در کشور می توانند به نمایندگی های فروش در سطح شهر خود مراجعه کنند یا از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی تحت نظارت تولیدکننده  اقدام کنند. چون این مراکز مسئولیت پخش بادام زمینی ریز را بر عهده دارند و بطور مستقیم با تولید کننده در ارتباط می باشند و از آخرین تغییرات قیمت این محصول اطلاعات کافی دارند.

فروشندگان بادام زمینی ریز در کشور

فروشندگان بادام زمینی ریز در کشورفروشندگان بادام زمینی ریز در کشور، بدون واسطه این محصول را با کیفیت های متفاوت از کشاورزان و باغداران بصورت عمده خریداری می کنند. در واقع قیمت خرید بادام زمینی از کشاورز برای فروشنده بسیار مقرون به صرفه است و  بخاطر خرید کلی محصول را با قیمت ارزان خریداری می کند.

کشاورزان به دلیل نداشتن علم بازاریابی و آشنا نبودن با تکنیک های فروش، بعد از برداشت محصول به فروش عمده بادام زمینی خام به فروشندگان و شرکت های تولید و بسته بندی خشکبار می پردازند. پس از آن فروشندگان بادام زمینی را با شیوه های مختلف به بازار عرضه می کنند.

عرضه مستقیم بادام زمینی ریز در ایران

عرضه مستقیم بادام زمینی ریز در ایرانعرضه مستقیم بادام زمینی ریز در ایران به دو طریق انجام می شود:

  • از طریق نمایندگی ها و مراکز خشکبار
  • از طریق مارکت های آنلاین که دارای مجوز از سوی تولیدکننده می باشند.

هر کدام از این شیوه ها دارای مزایایی می باشند. با سفارش از طریق نمایندگی ها، مشتری می تواند محصول را از نظر طعم، کیفیت و تازگی تست کند و سپس اقدام به خرید کند. از طریق مارکت های آنلاین مشتری می تواند قیمت فروشگاه های مختلف را با هم مقایسه کند سپس در کمترین زمان و به سهولت، یک محصول با کیفیت و ارزان قیمت را خریداری کند. بنابراین خرید اینترنتی هم از لحاظ زمان و هم قیمت بسیار مقرون به صرفه است و همچنین این سایت ها دارای ضمانت خرید می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بدون واسطه بادام زمینی و فندق خام درجه یک

فروش بدون واسطه بادام زمینی و فندق تازه با بهترین کیفیت در این مرکز به صورت عمده انجام می شود. درست است که در سال های اخیر نرح محصولات متفاوت از جمله خشکباری ما

پاسخی بگذارید