توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت بادام زمینی کیلویی | صادرات آن به کشور های همسایه

قیمت بادام زمینی کیلویی | صادرات آن به کشور های همسایه

بادام زمینی خواص زیادی دارد که همین مسئله باعث شده تا مشتریان زیادی داشته باشد. همچنین از این محصول، فراروده های گوناگون مانند کره بادام زمینی، شکلات بادام زمینی، شیرینی بادام زمینی، روغن بادام زمینی و غیره تولید می شود و روانه بازار می گردد. 

این محصول بیشتر به شکل با پوست و مغز شده در بازار پیدا می شود. می توان با مراجعه به فروشگاه های خشکبار فروشی، قیمت بادامزمینی کیلویی را جویا شد. 

از سوی دیگر، صادرات آن به کشورهای همسایه هم صورت می گیرد که این سبب شده تا بازار بادام زمینی رونق بیشتری داشته باشد. 

قیمت بادام زمینی کیلویی | صادرات آن به کشور های همسایه

قیمت بادام زمینی کیلویی ارزان

قیمت بادام زمینی کیلویی ارزانقیمت بادام زمینی کیلویی ارزان در بازار بستگی به نوع و کیفیت آن دارد. بادام زمینی ها را شرکت های تولید کننده، درجه بندی می کنند که هر کدام شان دارای قیمت های متفاوتی هستند. 

اگر به بازار مراجعه کنید، با قیمت های گوناگونی روبرو می شوید. برای نمونه برخی از فروشگاه ها، قیمت بادام زمینی شور فی کیلوگرم را ۵۴۰۰۰ تومان اعلام کرده اند و برخی دیگر قیمت بادامزمینی کیلویی را ۳۸۰۰۰ تومان. 

این نشان می دهد که تفاوت در بازار زیاد است که بخشی از آن بر می گردد به مسئله کیفیت و بخشی دیگر به نوسانات مراکز خرید و فروش که توسط واسطه های نرخ ها جا به جای می شوند.

صادرات بادام زمینی کیلویی به کشور های همسایه

صادرات بادام زمینی کیلویی به کشور های همسایهصادرات بادام زمینی کیلویی به کشورهای همسایه از قبیل: افغانستان، روسیه، ترکیه، قطر، عراق، کویت و غیره انجام می شود. 

شرکت هایی که در کار صادرات این نوع از محصول می باشند، آن را در به صورت فله ای به بازارهای خارجی عرضه می کنند. آنان به صورت پخته و خام این کار را انجام داده و سعی می کنند تا با مطالعه بازار کشور مقصد، در کیفیت های متفاوتی صادرات را انجام دهند. 

خرید و فروش و از طرفی صادرات این میوه باعث شده تا تجارت بادامزمینی کیلویی رونق بیشتری بگیرد. 

اولین تولید کننده بادام زمینی کیلویی در ایران

اولین تولید کننده بادام زمینی کیلویی در ایرانبادام زمینی را در کشورمان کشاورزان گوناگونی هستند که تولید می کنند. آنان به نوعی نخستین کسانی بودند که محصول شان را به شکل کیلویی عرضه کردند. قیمت عمده بادام زمینی کیلویی را هم این قشر است که به شکلی تعیین می کند. 

در کنار کشاورزان، شرکت های مختلف دیگری هم هستند که بادام زمینی را پس از خرید از کشاورزان و پوست کندن محصول، آن را به شکل کیلویی روانه بازار می کنند. 

می توان با بازار خرید بادام زمینی کیلویی در شهرهای مختلف مراجعه کرد و این نوع از محصول را با قیمت های مناسب تهیه کرد. 

با کیفیت ترین بادام زمینی موجود در ایران

با کیفیت ترین بادام زمینی موجود در ایرانبا کیفیت ترین بادام زمینی موجود در ایران، باید این مشخصات را داشته باشد: درشت، تازه، کرم نخورده، تمیز، رطوبت ندیده و برند خوبی آن را به بازار عرضه کرده باشد. 

با این موارد یاد شده، می توان بهترین بادام زمینی موجود در بازار را تهیه کرد. بادام زمینی ها را شرکت های مختلفی هستند که به فروش می رسانند. آنان در طعم های مختلف و در همین حال خام، محصول را به فروش می رسانند. 

می توان بادام زمینی با کیفیت را به صورت بسته بندی شده و یا فله ای از مراکز خرید و فروش تهیه کرد. 

فروش بادام زمینی نصف قیمت

فروش بادام زمینی نصف قیمتفروش بادام زمینی نصف قیمت از طریق نمایندگی های شرکت های تولیدی امکان پذیر می باشد. این نمایندگی ها را می شود در شهرهای مختلف کشورمان پیدا کرد و از آنان به صورت عمده و جزئی، خرید را انجام داد. 

از طرف دیگر، وبسایت های مختلف اینترنتی وجود دارند که در کار فروش بادام زمینی در انواع مختلفی می باشند. این فروشگاه ها، در کیفیت های متنوعی محصول را عرضه می کنند. با بازدید از این سایت ها می توان بادام زمینی تخفیف داده شده را نصف قیمت هم خریداری کرد. 

باید گفت که در این خصوص به فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بدون واسطه بادام زمینی و فندق خام درجه یک

فروش بدون واسطه بادام زمینی و فندق تازه با بهترین کیفیت در این مرکز به صورت عمده انجام می شود. درست است که در سال های اخیر نرح محصولات متفاوت از جمله خشکباری ما

پاسخی بگذارید