توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت بادام زمینی کیلویی | ارزش غذایی انواع خشک بار

قیمت بادام زمینی کیلویی | ارزش غذایی انواع خشک بار

بادام زمینی جزو خوراکی هایی است که هم مقوی و هم در همه جا قابل دسترسی می باشد و به دلیل اینکه کشور چهار فصل ما ایران، یکی از تولید کنندگان این محصول می باشد می توان آن را در انواع مختلف و در کوچکترین تا بزرگترین فروشگاه ها تهیه و خریداری کرد، اما طی سالهای اخیر قیمت بادام زمینی کیلویی رو به افزایش بوده و مانند سایر خشکبار باید هزینه بیشتری را صرف خرید آن کرد.

قیمت بادام زمینی کیلویی | ارزش غذایی انواع خشک بار

فروش کیلویی بادام زمینی

فروش کیلویی بادام زمینیبدلیل وجود فرهنگ های مختلف در سطح کشور عزیزمان ایران، مراسمات و دورهمی های مختلفی در سراسر کشور و در زمان ها و مکان های مختلف برگزار می شود و به تبع، هر مراسمی برای هرچه باشکوه تر شدنش باید قسمتی از وقتش را صرف پذیرایی از مدعوین و شرکت کنندگان خود کند به همین ترتیب پای ثابت پذیرایی اغلب اینگونه مراسمات خوراکی های خوشمزه و مقوی از جمله بادام زمینی می باشد.

چون اغلب مردم از این ماده مغزی استفاده میکنند، فروش عمده بادام زمینی خام و فروش جزئی آن در ایران صورت میگیرد.

ارزش غذایی بادام زمینی چیست؟

ارزش غذایی بادام زمینی چیست؟

بادام زمینی از خوشمزه ترین مغز ها می باشد که دارای مواد مغذی فراوانی ست.

حفظ سلامتی بدن و پوست از جمله فواید این مغز خوشمزه می باشد چرا که سرشار از پروتئین و ویتامین ها و مواد معدنی ست.

مغز بادام زمینی با داشتن میزان کافی از اسید چرب غیر اشباع در تناسب و تعادل چربی خون مٶثر است و همین امر موجب پیشگیری از ایجاد بیماری های چربی می شود.

تفاوت بین انواع بادام زمینی

تفاوت بین انواع بادام زمینیبادام در انواع مختلفی کشت و تولید می شود که میتوان ۳ مورد زیر را نام برد:

۱. بادام زمینی

۲. بادام درختی

۳. بادام هندی

کارخانجات مختلف از بادام تازه درختی و بادام زمینی خام محصولات مختلفی تولید میکنند مانند روغن بادام ، کره بادام زمینی و مغز آن را به طعم های شور، ترش و .. در می آورند که همین امر موجب تفاوت در قیمت انواع بادام درختی و بادام زمینی می شود.

به طور مثال:

قیمت بادام تازه و خام با قیمت بادامی که مدت ها از برداشت آن گذشته است فرق دارد یا  بادام زمینی تازه و با پوست با قیمت بادام زمینی بدون پوست فرق دارد.

 اینکه کدام کارخانه چه محصولی از بادام زمینی را ارائه می دهد هم در تفاوت قیمت ها نقش دارد.

 مثلا قیمت روز بادام زمینی استانه ممکن است بیشتر از قیمت بادام زمینی دشت مغان باشد.

از آنجایی که زمینه واردات این محصول در ایران نیز فراهم است، مثلا کارخانجات بادام زمینی در دبی، محصول خود را با هزینه ای به کشور ما وارد می کنند که قیمت نهایی آن محصول  برای یک ایرانی، کمتر از قیمت بادام زمینی مزمز می شود که ساخت و تولید ایران است و در نتیجه خرید بادام واردی  برای مشتری به صرفه تر است.

همچنین قیمت بادام هندی در دبی با قیمت همان بادام وقتی که به کشور ما وارد می شود تفاوت زیادی خواهد داشت.

فروش فله ای بادام زمینی در کشور

فروش فله ای بادام زمینی در کشوردر برخی  مناطق، فروش فله ای بادام زمینی انجام می گیرد که لازم به ذکر است به دلیل رعایت نشدن بهداشت در برخی مکانها توسط فروشندگان، ما به مشتریان عزیز توصیه میکنیم که جهت خرید از انها عجله ای نکنند. اگر چه این فروش با قیمتی صورت مییرد که به نفع مشتری است ولی مسئله مرغوبیت و کیفیت و بهداشت، مسئله ایست که نمیتوان از آن چشم پوشید، پس با تحقیق بیشتر در سطح کشور و همینطور در فضای مجازی و اینترنت، می توان بادام زمینی های مرغوب تری خرید که ما به شما پیشنهاد میکنیم بهترین و مقرون به صرفه ترین راه خرید، خرید اینترنتی بادام زمینی از فروشگاه های مجازی می باشد.

خرید بادام زمینی به قیمت درب کارخانه

خرید بادام زمینی به قیمت درب کارخانهاگر میخواهید راهی برای خرید بادام زمینی به قیمت درب کارخانه بیابید باز هم به شما توصیه میکنیم که با کمی صرف وقت در فضای اینترنت و جستجویی مختصر، از شهرهای مختلفی که تولید کننده بادام زمینی هستند اطلاع کسب کرده و برای خرید به صرفه تر و ارزان تر به آن شهر و کشاورزان آنجا مراجعه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بدون واسطه بادام زمینی و فندق خام درجه یک

فروش بدون واسطه بادام زمینی و فندق تازه با بهترین کیفیت در این مرکز به صورت عمده انجام می شود. درست است که در سال های اخیر نرح محصولات متفاوت از جمله خشکباری ما

پاسخی بگذارید