توانا
خانه / بادام زمینی بو داده / قیمت بادام زمینی بو داده | صادرات آن به کشورهای همسایه

قیمت بادام زمینی بو داده | صادرات آن به کشورهای همسایه

یکی از نکاتی که در بازار خشکبار کشور اهمیت دارد قیمت این نوع محصولات از جمله قیمت بادام زمینی بو داده می باشد زیرا مشتریان زیادی وجود دارد و صادرات آن به کشورهای همسایه نیز بسیار پر رونق است و صادرات این محصول به کشورهای همسایه با چرخیدن چرخ اقتصادی کشور همراه شده و درآمد ارزی خوبی را به کشور می رساند.

مشکلات اقتصادی که این روزها در کشور وجود دارد و همچنین نوسانات بازار باعث شده که قیمت بادام زمینی هم مانند بقیه محصولاتی که در کشور عرضه می‌شود تغییر تحولات مختلفی داشته باشد و نمی توان قیمت دقیقی از آن را ارائه کرد.

همچنین بادام زمینی انواع مختلفی دارد و اینکه کیفیت مختلف متنوع و بادام زمینی ها نه اینکه محصول کدام منطقه هستند و اینکه بادام زمینی درجه یک به حساب می‌آیند یا نه نیز در قیمت آنها اثر گذار است به عنوان مثال بادام زمینی آستانه یکی از بادام زمینی های مشهور ایرانی است قیمت بالاتری دارد و به دلیل کیفیت عالی آن است.

علاوه بر این قیمت بادام زمینی بدون پوست با قیمت بادام زمینی های که دارند متفاوت است.

قیمت بادام زمینی بو داده | صادرات آن به کشورهای همسایه

راهنمای تهیه بادام زمینی بو داده در خانه

راهنمای تهیه بادام زمینی بو داده در خانهتهیه بادام زمینی بو داده در خانه کار خیر مشکلی نیست راهنمای تهیه بادام زمینی بو داده در خانه بدین صورت است که شما می توانید خریداری کرده و آن را برای باز باشد بسیار کم تفت داده و هم بزنید تا بو داده شود.

همچنین در همین حین می توانید با استفاده از آب نمک آبلیمو آبغوره طعم دهنده های مختلف دیگری که وجود دارد به بادام زمینی های خود طعم و مزه دلخواه خود را بعد از اضافه کردن سند دنده ها بادام زمینی را بر روی گاز تفت داد تا به صورت کامل خشک شود سپس می توانید آن را استفاده کنید.

قیمت فروش بادام زمینی بو داده

قیمت فروش بادام زمینی بو دادهقیمت فروش بادام زمینی بو داده در کشور دچار تحولات مختلفی است و مانند بقیه محصولاتی که امروزه در کشور ارائه می‌شوند قیمت ثابتی ندارد.

در مورد بادام زمینی ها باید توجه کردکه مواردی مختلف قیمت آن ها دخالت دارند به عنوان مثال قیمت بادام زمینی بدون پوست با بادام زمینی  که دارای پوست است متفاوت است همچنین قیمت بادام سنگی و  قیمت بادام هندی که شباهت های به این محصول دارند نیز تفاوت چشمگیری با آنها دارد.

به عنوان مثال قیمت بادام زمینی ۹۷ چیزی در حدود ۲۰ هزار تومان اختلاف قیمت دو الی سه هزار تومان می باشد در حالیکه قیمت بادام هندی سال 97 که به صورت درجه یک در بازار تهران عرضه می شود با قیمتی حدود ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و این تفاوت قیمت بسیار چشمگیر و فاحش است.

فروش فله ای بادام زمینی بو داده

فروش فله ای بادام زمینی بو دادهفروش فله بادام زمینی بو داده نیز مانند بقیه خشکبار ایرانی در بازارهای مختلف کشور به صورت بسیار رایج انجام می‌شود.

در زمینه کشاورزی ما در همین مدیریت مشکلات زیادی داریم و اینکه نبود بسته بندی های شیک مشکلاتی را در این زمینه بوجود می‌آورد مخصوصاً در زمینه تجارت با کشورهای دیگر.

این موضوع باعث شده است که بتوان بادام زمینی بو داده اند را هم مانند دیگر محصولات خشکبار به صورت فله در جای جای کشور به راحتی پیدا کرد.

برند های معروف تولید کننده بادام زمینی بو داده

برند های معروف تولید کننده بادام زمینی بو دادهشهرها و کارخانه های مختلفی در شهر های متفاوت کشور در زمینه تولید و عرضه خشکبار شهر هستند یکی از برندهای معروف و تولیدکننده بادام زمینی بو داده در کشور شهر آستانه اشرفیه و کارخانه‌های تولیدکننده بادام زمینی در این شهر میباشد که در زمینه تولید بادام زمینی در کشور شهره است و بادام زمینی های درجه یک و فوق العاده ای را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می‌کند.

صادرات بادام زمینی بو داده

صادرات بادام زمینی بو دادهصادرات بادام زمینی بو داده ایران به کشورهای مختلف و از جمله کشورهای همسایه بسیار رونق دارد و از جمله خشکباری است که صادرات آن صورت می گیرد.

بادام زمینی بو داده ایران به کشورهای همانند امارات عراق قطر ترکیه روسیه و غیره سال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی بو داده | بهترین انواع آن کدام اند؟

خرید بادام زمینی بو داده در ایران و نیز کشورهای دیگر سالیانه در حال افزایش می باشد.و قیمت آن بسته به کیفیت و مرغوبیت بادام زمینی متغیر می باشد. بادام زمینی بو د

پاسخی بگذارید