توانا
خانه / بادام زمینی / قیمت بادام زمینی ایرانی / فروشنده عمده نوع درجه یک بادام

قیمت بادام زمینی ایرانی / فروشنده عمده نوع درجه یک بادام

بادام زمینی یکی از تنقلات بسیار مقوی می باشد که دارای کالری بالایی است و برای کسانی که می خواهند رژیم غذایی بگیرند و در همین حال به کاهش وزن فکر می کنند، بهترین نوع خوراکی به شمار می رود. 

بادام زمینی در شهرهای مختلفی کشک می شود اما ۸۰ درصد آن در شهر آستانه اشرفیه استان گیلان به دست می آید و به بازار عرضه می شود. این نوع از بادام زمینی به صورت کشت یکساله صورت می گیرد و سپس تولیدی های گوناگون آن را از خریداران خریداری کرده و آن را در بسته بندی و یا به صورت فله ای به فروش می رسانند. 

اما قیمت بادام زمینی ایرانی در بازار متفاوت اعلام می شود که این مسئله بستگی به وزن و کیفیت آن دارد. فروشنده عمده نوع درجه یک بادام زمینی ارگانیک، آن را به شیوه های مختلفی عرضه می دارد. از این فروشندها می توان بادام زمینی خام خریداری کرد. 

قیمت بادام زمینی ایرانی / فروشنده عمده نوع درجه یک بادام

بسته بندی و توزیع عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه

بسته بندی و توزیع عمده بادام زمینی آستانه اشرفیهبادام زمینی استانه اشرفیه که نوع برتر و نمونه در کشورمان است را شرکت های گوناگون در بسته بندی های متفاوت و یا فله ای پخش می کنند. 

این نوع بادام زمینی را می توان در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی خریداری کرد. البته کسانی که بصورت عمده می خواهند خرید خود را انجام دهند، می توانند در کیسه های بزرگ و ۵۰ تا ۸۰ کیلویی آن را تهیه کنند. 

خریداران عمده بیشتر خود به کشاورزان مراجعه می کنند و حتی برخی از آنان، محصول را پیش خرید می نمایند. کشاورزان در اصل قیمت روز بادام زمینی آستانه را تعیین می نمایند که این روی بازار بسیار تأثیرگذار می باشد. 

بزرگترین مرجع فروش مغز بادام زمینی اعلاء

بزرگترین مرجع فروش مغز بادام زمینی اعلاءاز مراجع فروش مغز بادام زمینی اعلاء می توان، به کارخانه هایی اشاره کرد که انواع محصولات غذایی و تنقلات گوناگون را تولید و عرضه می دارند. 

این کارخانه ها و برندها در بسته بندی ها گوناگونی مغز بادام زمینی را به فروش می رسانند. از جمله برندهای مطرح در این خصوص می توان به این ها اشاره کرد: 

 • برند مزمز 
 • برند چی توز 
 • برند مانی 
 • برند مینو 
 • و … 

این برندها را می شود بزرگترین مرجع فروش مغز بادام زمینی اعلاء عنوان کرد. البته در این جا باید خاطرنشان کرد که برخی از کشاورزان بادام زمینی را پوست کنده به صورت خام و بو داده روانه بازار می کنند. آنان هم مرجع بزرگی در این خصوص به شمار می روند که می توان محصولات شان را به صورت فله ای خریداری کرد.

فروش کلی بادام زمینی درشت و تازه ارزان

فروش کلی بادام زمینی درشت و تازه ارزانفروش کلی بادام زمینی درشت و تازه ارزان از سوی این ها انجام می شود: 

 1. کشاورزان 
 2. کارخانه های تولیدی و بسته بندی 
 3. وبسایت های اینترنتی 
 4. بازارهای خرید و فروش آجیل و خشکبار 

این مراکز در کار فروش بادام زمینی به گونه کلی می باشند. خرید بادام زمینی خوب و با کیفیت به صورت عمده از این ها امکان پذیر می باشد. اگر به دنبال بهترین نوع از این خشکبار هستید، بهتر است که به این مراجع سر بزنید و یا از طریق تلفن و ایمیل با آنان در تماس شوید تا بتوانید از چند و چون فروش و قیمت ها با خبر شوید. 

لیست قیمت بادام زمینی پوست کنده در بازار

لیست قیمت بادام زمینی پوست کنده در بازارلیست قیمت بادام زمینی بی پوست را می توان از فروشگاه های مختلفی که در کار فروش انواع محصولات آجیل و خکشبار هستند، تهیه کرد. این فروشگاه ها در هر شهر و راسته بازاری فعال هستند. همچنین سوپر مارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های آنلاین هم این نوع از بادام زمینی را به فروش می گذارند که از طریق آنان هم می شود از قیمت ها مطلع شد. 

اما برخی از قیمت ها این گونه است: 

 • قیمت بادام زمینی پوست کنده در وزن ۴۰۰ گرمی: ۲۱۹۰۰ تومان 
 • قیمت بادام زمین پوست کنده در یک کیلوگرم: ۶۶۰۰۰ تومان 
 • قیمت بادام زمینی بی پوست ۴۰ گرمی: ۲۰۰۰ تومان 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بدون واسطه بادام زمینی و فندق خام درجه یک

فروش بدون واسطه بادام زمینی و فندق تازه با بهترین کیفیت در این مرکز به صورت عمده انجام می شود. درست است که در سال های اخیر نرح محصولات متفاوت از جمله خشکباری ما

پاسخی بگذارید