توانا
خانه / فروشگاه اینترنتی بادام زمینی و فندق درجه یک مجلسی

فروشگاه اینترنتی بادام زمینی و فندق درجه یک مجلسی

در فروشگاه اینترنتی بادام زمینی و فندق درجه یک مجلسی با بهترین کیفیت به عرضه رسانیده می شود، همانطور که می دانید هر چه کیفیت یک خشکبار بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

خواص و فواید بادام زمینی و فندق بسیار فراوان است، این دو خشکبار قادر هستند هم بر روی زیبایی و هم بر سلامتی روح و جسم شما تاثیر بگذارند.

تاثیر زیبایی ای که، این دو بر جای می گذراند مشمول، زیبای پوست، مو، دندان و… می باشد.

تاثیر جسمانی آن هم بر می گردد به سلامت قلب، عروق، استخوان و….. 

در نهایت باید بگوییم این دو خشکبار شما را از فسردگی های وخیم و عوارض دار هم در امان نگه می دارند.

فروشگاه اینترنتی بادام زمینی و فندق درجه یک مجلسی

مصرف فندق باعث تقویت فولیکول مو

مصرف فندق باعث تقویت فولیکول مومصرف فندق باعث تقویت فولیکول مو می شود، شاید اکثر شما با فولیکول مو آشنایی نداشته باشید و این سوال برای شما پیش بیاید که، فولیکول مو چیست؟

و یا چه تاثیری بر روی موی شما عزیزان دارد؟

فولیکول مو در واقع عامل اصلی برای رشد مو محسوب می شود.

در ادامه درباره فولیکول مو بیشتر توضیح خواهیم داد، اگر می خواهید به سوال های فوق شما پاسخ داده شود و سوال هایتان بی جواب نماند حتماً با ما همراه باشید.

همان طور که بیان شد این فولیکول تاثیر مستقیم بر روی مو دارد، در علم مو در واقع فولیکول، ۱ دستگاه پوستی خدا ساخته است که، قادر است موی شما را تولید کند، به طور کلی مو در چندین مرحله تولید می شود، اگر بخواهیم این مراحل را برای شما تصویر سازی کنیم می گوییم که، این مراحل مشمول سه بخش است که، این سه بخش عبارت هستند از: 

 • بخش اول آناژن نام دارد، در این بخش مو رشد خود را انجام می‌دهد و تا حد امکان رشد می کند، در واقع بخش آناژن فقط مربوط به رشد مو می باشد.
 • بخش دوم را کاتاژن نامیده اند، در کاتاژن مو رشد خود را متوقف می کند و به عبارتی به استراحت می پردازد.
 • بخش سوم که کلوژن نام دارد، در واقع مو رشد خود را انجام داده است و مرحله آناژن را رد نموده است، به مرحله کاتاژن هم رسیده است و توقف خود را هم کرده است، در این مرحله آرام می گیرد، در واقع نام دیگر این مرحله آرام گیری است، یعنی فعالیت خاصی را انجام نمی دهد و به استراحت می پردازد.

ساقهِ مو سلولهایی را دارا می باشد که، این سلول ها مسئول و سرپرست تولید مو هستند، فولیکول مو تاثیر مستقیم بر روی بافت و شکل ظاهری و ….. مو دارد.

بهتر است بدانید که دو غلاف در دو طرف مو وجود دارد که، فولیکول مو نام دارد و قادر است شکل ظاهری مو را تنظیم کند، این دو غلاف را غلاف داخلی و خارجی نامگذاری کرده اند.

غلاف داخلی یک رابطه مستقیم با مو دارد و صراحتاً روی آن قرار گرفته است، اما غلاف خارجی دقیق روی مو وجود ندارد و فاصله اندکی با مو دارد و روی غلاف داخلی وجود دارد، نام دیگر غلاف داخلی iner sheat و نام دیگر غلاف خارجی که بر روی غلاف داخلی قرار دارد، outer sheat است.

به طور کلی فولیکول مو مشمول دو بخش می باشد که، این دو بخش عبارت هستند از: 

 • پخش اپیتلیال
 •  بخش مزانشیمال

در واقع سلول هایی که دربخش اپیتلیال وجود دارند، عامل اصلی تشکیل مو هستند، آنها به چند قسمت تقسیم می شوند و به عبارتی تیم تولید مثل تشکیل می دهند و مو را تکثیر می‌کند و پشت سر هم مو تولید می نمایند و یا بهتر است بگوییم که این سلولها در بخش بالایی وظیفه تولید مو را به صورت مداوم بر عهده دارند، در قسمت وسط یا به عبارتی در قسمت فوقانی وظیفه آنها این است که، موی شما را راست نگه دارد و در بخش پایینی یا به عبارتی در پوست قادر هستند که، پیاز موی شما را تقویت کنند، تا، پیاز مو آسیب نبیند و مقاومت لازم را در برابر کمبود کلسیم و…. داشته باشد.

در بخش اپیتیلیال در واقع عمل رنگ گیری مو هم انجام می شود و مو رنگ خاصی را به خود می گیرد، رنگی که مو به خود می گیرد وابسته به عواملی مانند، ارث، تغذیه، آب و هوا و… می باشد.

حال ک با فولیکول مو آشنا شدید پیشنهاد می شود، حتماً از فندق که سرشار ازموادی است که، این فولیکول مو را تقویت می‌کند، بهره ببرید.

فندق آبرسان طبیعی برای پوست سر

فندق آبرسان طبیعی برای پوست سر شما محسوب می‌شود، و رطوبت لازم را همیشه برای پوست سر شما نگه می دارد.

موی شما در طول روز علاوه بر اینکه به موادی برای رشد نیاز دارد، احتیاج دارد که، مرطوب بماند و دچار خشکی نشود  چرا که خشکی بیش از حد مو سبب می‌شود تا، چیز هایی مانند موخوره، شوره و … به سراغ شما بیاید، پس در نتیجه باید موی خودتان را همیشه و دائما مرطوب نگه دارید، مرطوب نگه داشتن موی سر به طور مداوم کار بسیار دشواری است، البته بسیاری از شامپو ها و لوسیون ها وجود دارند که، موی سر شما را مرطوب نگه می دارند اما، این شامپوها و لوسیون ها در وهله اول قیمت بسیار گرانی را دارا می‌باشند، به علاوه تنها در صورتی تاثیر می گذارند که، به صورت مداوم استفاده شود پس باید هر روز حمام کنید، این کار کمی دشوار است و حوصله می‌خواهد، به علاوه پوست سر شما هم، برای این که توانایی این را داشته باشد که مو تولید نماید، نیاز دارد که، مرطوب باشد، فندق ها و اکثر خشکبار های دیگر قادر هستند که، این رطوبت را برای موی شما و پوست سر شما فراهم نمایند، مهم ترین ویژگی این خشکبار این است که، علاوه بر اینکه حافظ اصلی ساقه مو و پوست سر شما می باشند، به عبارتی تقویت کننده پیاز موی شما هم محسوب می شوند، آنها قادر هستند که به پیاز موی شما کمک کنند تا سالم بماند.

پس نتیجه می گیریم که برای دریافت رطوبت لازم برای پوست و مو، از فندق و فراورده های آن استفاده نمایید، با این کار نه تنها به پوست موی خود کمک کرده‌اید، بلکه مزیت های دیگری را هم به بدن خود وارد نموده اید.

فندق بهترین درمان طبیعی برای موخوره

فندق بهترین درمان طبیعی برای موخورهفندق بهترین درمان طبیعی برای موخوره و خشکی مو می باشد، با ما همراه باشید، چرا که، می خواهیم درباره اثرات فندق در جهت رفع موخوره توضیحات لازم را بدهیم.

همانطور که گفتیم در فندق موادی است که، این مواد قادر هستند رطوبت لازم برای مو را تامین نمایند، مثلاً آنتی اکسیدان موجود در فندق توانایی این را دارد که، مو را در برابر موخوره و خشکی در امان نگه دارد.

خشکی و موخوره دو عاملی هستند که، در واقع می‌توانند سبب از بین رفتن کامل مو شوند، به همین جهت باید به سرعت آن را از سر دور کنیم و تمام تلاشمان را برای برطرف نمودن آن انجام دهیم، روغن فندق یکی از فرآورده های فندق محسوب می شود که، عامل بسیار مهمی برای از بین رفتن و نابود کردن موخوره است.

با مصرف فندق شما نه تنها عاملی شُدید برای از بین رفتن موخوره و نابود کردن آن، بلکه رطوبت لازم را برای سر تامین نموده اید و به پیاز مو کمک بسیار فراوانی کرده اید.

نا گفته نماند که پزشکان برای درمان موخوره راه هایی را پیشنهاد می کنند اما، این راهها عمدتاً خیلی زود گذر می باشد.

فواید دارویی و درمانی فندق برای بدن

فواید دارویی و درمانی فندق برای بدن بسیار زیاد است که، برای بیان کردن آن نیاز به وقت خیلی زیادی داریم.

شاید چندین روز وقت بخواهیم، تا بتوانیم تمامی فواید آن را اعلام کنیم اما، ما در این متن خبر تنها به چند مورد از فواید دارویی فندق اشاره خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید تا با این فواید آشنا شوید.

چند مورد از فواید فندق برای بدن عبارت هستند از: 

 • برخی از خانواده ها تنها به رشد جسمی کودکان فکر می‌کنند و هیچ چیزی برای رشد ذهنی کودکان خود مد نظر نمی گیرند، در صورتی که رشد ذهنی کودکان خیلی مهمتر از رشد جسمی آنها می باشد، در واقع شما عاملی هستید که، می‌توانید به باهوش بودن کودکانتان کمک کنید و یا برعکس، می توانید عاملی بر تخریب هوش آنها باشید، هوش کودکان می تواند تضمین کننده آینده آنها باشد، از همین رو توصیه می شود که، حتماً از موادی استفاده کنید که عاملی بر تقویت هوش آنها باشند، فندق و سایر خشکبار های دیگر در واقع یک عامل بسیار مهم برای رشد هوشی فرزندان شما می باشد، پس حتماً سعی کنید که، خشکبار ها را در وعده غذایی کودکان خود بیفزاید، با این کار شما توانسته اید تاثیر مستقیم بر روی هوش کودکان تان بگذارید.
 • اکثر اوقات سالمندان یک سوال را چندین بار می پرسند یا فرزندان خود را فراموش می‌کنند و یا آنها را از همدیگر تشخیص نمی دهند، اینها همه علائم بروز آلزایمر در آنها می‌باشد، آلزایمر بیماری بسیار خطرناکی است که عوارض آن نه تنها خود بیمار را اذیت می کند، بلکه اطرافیان او را هم آسی می کند، برای جلوگیری از بروز این بیماری در بدن و یا کم شدن این بیماری در سطح بدن توصیه می شود که حتما از خشکبار هایی مانند فندق بادام و …. استفاده نمایید، در واقع این خشکبار ها عامل اصلی برای پیشگیری از بروز این بیماری در بدن شما عزیزان می باشد.
 • همانطور که می دانید استخوانها عامل اصلی برای تحرک، راه رفتن و حتی انجام فعالیت های شخصی شما عزیزان می باشند، اکثر افراد، به خصوص بانوان، در سنین بالا دچار پوکی استخوان و یا نرمی استخوان می‌شوند، این دو بیماری قادر هستند، توان را از فرد بگیرد و او را زمین گیر کنند، نرمی استخوان نه تنها در افراد مسن بلکه در کودکانی که در حال رشد هستند هم رخ می دهد، همه این ها به دلیل کمبود کلسیم موجود در بدن می باشد، از همین جهت برای جلوگیری از بروز این بیماری در بدن باید سطح کلسیم موجود در بدن را بیفزایید، برای بالا بردن سطح کلسیم باید از مواد های استفاده کنید که، منبع اصلی کلسیم می باشند، فندق یکی از خشکبار هایی است که، سرشار از کلسیم می باشد و قادر است از بروز پوکی استخوان و راشیتیسم که نام دیگر نرمی استخوان می باشد، جلوگیری کند.
 • پوست شما در طول روز نیاز به رطوبت لازم دارد تا، پوسته نشود، به علاوه نیاز به موادی دارد که، دچار بیماری هایی مانند آ‌کنه و جوش نشود، آکنه و جوش تاثیر منفی بر روی افراد می‌گذارند، آنها نه تنها زیبایی افراد را تخریب می‌کنند بلکه، موجب از بین رفتن اعتماد به نفس آنها هم می شوند. برای پیشگیری و یا درمان این بیماری ها فقط کافی است فندق را به وعده‌های غذایی خود اضافه نمایید.

نظر متخصصان طب سنتی درباره بادام زمینی

نظر متخصصان طب سنتی درباره بادام زمینینظر متخصصان طب سنتی هم درباره بادام زمینی مثبت می باشد.

متخصصان طب سنتی بر این اعتقاد هستند که، مصرف بادام زمینی در طول روز سبب کاهش بسیاری از بیماری ها می شود.

دو مورد از اعتقاداتی که متخصصان طب سنتی نسبت به بادام زمینی دارند عبارت هستند از:

 • آنها معتقد هستند که، بسیاری از نیاز های جنین در حال رشد با استفاده از مصرف بادام توسط مادر باردار بر طرف می شود، مثلا با استفاده از کلسیم موجود در بادام زمینی، موهای کودک و ناخن او رشد لازم را می بینند.
 • اعتقاد آنها بر این است که، مصرف بادام زمینی سبب می شود تا، دندان های شما پوسیده نشود و سالم بماند.

در طب سنتی بادام زمینی کاربرد بسیار فراوان دیگری هم دارد.

فواید و عوارض مصرف بادام زمینی

اگر بخواهیم به فواید و عوارض بادام زمینی اشاره کنیم وقت زیادی نیاز داریم، از همین رو تنها به دو مورد از خواص ها و در مقابل ضرر های بادام زمینی اشاره می کنیم.

دو مورد از مزیت ها عبارت می باشند از: 

 • مصرف بادام زمینی کمک می کند تا، پوست شما همیشه چرب و مرطوب بماند و پوسته نشود.
 • مصرف بادام زمینی سبب می شود تا جوش و آکنه های موجود در پوست شما از بین برود.

در مقابل دو مورد از عیب های آن عبارت می باشند از: 

 • مصرف زیاد بادام سبب چربی بیش از حد پوست می شود و پوست را دچار بیماری های خطرناک می کند.
 • مصرف بادام زمینی شور نه تنها سبب از بین رفتن جوش و آکنه نمی شود بلکه، به اضافه شدن جوش و آکنه هم کمک می کند.

بادام زمینی منبع غنی از چربی های سالم

بادام زمینی منبع غنی از چربی های سالمبادام زمینی منبع غنی از چربی های سالم می باشد، اما بادام زمینی و چربی سالم آن چه کاربردی برای بدن دارد؟

خب اگر می خواهید به این سوال پاسخ داده شود، حتما با ما همراه باشید.

بدن ما در طول روز نیاز دارد که، چربی را تا حد نیاز تامین کند، وجود چربی های ناسالم در بدن نه تنها برای بدن مضر است، بلکه بدن شما را به بیماری‌های بد مانند، کبد چرب و… دچار می‌کند، از همین رو پیشنهاد می شود که، حتما از بادام که دارای چربی سالم می‌باشد، به جای استفاده از روغن های مضر که در بردارند چربی ناسالم هستند بهره ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان بزرگ بادام زمینی و فندق باکیفیت و ترد در کشور

بادام زمینی و فندق از مغذی ترین آجیل هایی می باشند که اکثر مردم آنها را به صورت خام و فرآوری شده استفاده می کنند. کشورمان به سبب داشتن موقعیت جغرافیایی متنوع ای

پاسخی بگذارید