توانا
خانه / بادام زمینی بو داده / خرید بادام زمینی بو داده | بهترین انواع آن کدام اند؟

خرید بادام زمینی بو داده | بهترین انواع آن کدام اند؟

خرید بادام زمینی بو داده در ایران و نیز کشورهای دیگر سالیانه در حال افزایش می باشد.و قیمت آن بسته به کیفیت و مرغوبیت بادام زمینی متغیر می باشد. بادام زمینی بو داده به صورت بی نمک  ، شور و… می باشد . که قیمت هر ۲۵۰گرم از بادام زمینی بو داده بی نمک حدود ۸۲۵۰تومان و هر یک کیلو گرم آن حدود ۳۳۰۰۰تومان می باشد.

بهترین نوع بادام زمینی ایران در شهرهای شمال کشور به خصوص آستانه اشرفیه یافت می شود که این بادام زمینی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد و متقاضیان بادام زمینی های موجود در این شهر سالانه در حال افزایش می باشد.

خرید بادام زمینی بو داده | بهترین انواع آن کدام اند؟

بهترین انواع بادام زمینی کدام اند؟

بهترین انواع بادام زمینی کدام اند؟به طور کلی برای  تهیه بادام زمینی بو داده از بادام زمینی و نمک استفاده می کنند.که در آن برای اینکه نمک بادام زمینی ها زیاد نشود ابتدا آن را برشته می کنند و سپس مقداری نمک به آن اضافه می کنند.

از جمله انواع بادام زمینی که در ایران یافت می توان به بادام زمینی خام ، برشته، برشته شور،چینی،آستانه اشرفیه ،آسیاب شده، روکش دار ، سرکه ای،  خراسان ،گیلان ، نمکی و… اشاره کرد. که معروف ترین و بهترین نوع آن همان بادام زمینی آستانه اشرفیه است ک کیفیت بسیار بالایی دارد.

به طورکلی بادام زمینی در منتطق حاصلخیز رشد یهتری دارد بنابراین در شهرهای شمال کشور بهترین نوع یافت می شود.

همانطور که گفته شده یکی از انواع بادام زمینی ها، بادام زمینی روکش دار است که طرز تهیه بادام زمینی روکش دار نسبت به انواع دیگر آن متفاوت می باشد و همچنین نسبت به آن ها گران تر نیز می باشد و قیمت هرکیلوی  آن حدود ۴۲۰۰۰تومان می باشد در حالی که قیمت بادام تازه حدود ۳۷۰۰۰تومان می باشد.

خریداران بادام زمینی بو داده در کشور

خریداران بادام زمینی بو داده در کشوربادام زمینی بو داده عمده و جدا به فروش می رسد که خریداران بادام زمینی بو داده در ایران شیرینی فروش ها و  به طور عمده شرکت های معروف پخش بادام زمینی بسته بندی شده می باشند.که از جمله بادام زمینی بو داده ارزان که توسط مغازه داران و شیرینی فروش ها خریداری می شود می توان به بادام زمینی چینی اشاره کرد که از کیفیت پایینی برخوردار می باشد.

تفاوت های انواع بادام زمینی

تفاوت های انواع بادام زمینیهمانطور که گفته شد بادام زمینی ها انواع متفاوتی دارند که این تفاوت بسته به کیفیت و مرغوبیت آن ها می باشد و با توجه به شهری که بادام زمینی در آن رشد میکند کیفیت آن نیز متفاوت می باشد که فروش بادام زمینی بو داده که در آستانه اشرفیه رشد میکند رونق بیشتری دارد.

از جمله دیگر تفاوت های آنها می توان به خواص آنها که بسته به نوع آن ها متاوت می شود اشاره کرد به طور عمده بادام زمینی ها از خواصی مانند تقویت ریه و طحال، از بین برنده ی درد معده، زیاد کردن شیر مادران در بازه زمانی شیر دهی به نوزادان، برطرف کننده ی سرفه خشک و نیز بالا بردن کلسترول خوب خون برخوردار است.

لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی بو داده

لیست شرکت های پخش کننده بادام زمینی بو دادهآز آنجا که بادام زمینی بو داده توسط مردم رشد صعودی دارد و نیز صادرات آن به کشور های دیگر میزان تولید آن نیز رو به افزایش است.و متقاضیان آن در کشورهای دیگر به دلیل قیمت کم آن نسبت به دیگر خشکبار و نیز خواص آن سالانه در حال زیاد شدن می باشد.

در کشور به طور عمده بادام زمینی بو داده تازه توسط شرکت هایی پخش می شود که برند مربوط به هر یک از شرکت آن ها را در مغازه های مواد غذایی و نیز مغازه های فروش آجیل و خشکبار مشاهده می کنیم.که از جمله این شرکت ها می توان به شرکت مزمز اشاره کرد.

نمایندگی فروش بادام زمینی بو داده در کشور

نمایندگی فروش بادام زمینی بو داده در کشوردر کشور ایران بیشترین فروش بادام زمینی بو داده و به طور کلی نمایندگیفروش این نوع بادام زمینی در دست آستانه اشرفیه است که بادام زمینی های مرغوبی تولید میکند و درکنار آن نیز شرکت های پخش این بادام زمینی نیز نمایندگی فذوش آن را در دست دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام زمینی بو داده | صادرات آن به کشورهای همسایه

یکی از نکاتی که در بازار خشکبار کشور اهمیت دارد قیمت این نوع محصولات از جمله قیمت بادام زمینی بو داده می باشد زیرا مشتریان زیادی وجود دارد و صادرات آن به کشورها

پاسخی بگذارید