توانا
خانه / فندق / خرید انواع فندق | بهترین قیمت آن در بازار

خرید انواع فندق | بهترین قیمت آن در بازار

فندق، آجیل نسبتا محبوبی در بین ایرانیان است که هر ساله در اعیاد مختلف نظیر عید نوروز، شب یلدا و …. همچنین در مراسمات و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آجیل، به صورت انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شود. قابل توجه است که برای این آجیل خریداران زیادی وجود دارد و حتی شرایط ارسال محصول به خارج از کشور باعث شده تا امکان صادرات آن به خوبی فراهم شود و درآمد ارزی بسیار خوبی را وارد کشور کند. خرید انواع فندق خود تابع شرایط بسیاری است. با توجه به مشکلات کنونی اقتصادی، متاسفانه چندان نمی‌توان قیمت پایه‌ای خاصی را برای انواع مختلف فندق ذکر کرد.

همچنین تذکر این نکته ضروری است که فندق انواع مختلفی دارد که با توجه به همین کمیت، قمیت آن نیز در مناطق مختلف متفاوت خواهد بود. واکاوی و بررسی بهترین قیمت فندق در بازار، متضمن پیگیری روش‌های متنوع و متفاوتی است که از میان آن می‌توان به بررسی قیمت آنلاین آجیل -به صورت اینترنتی- و دیگر روش‌ها اشاره کرد.

با ما همراه باشید. 

خرید انواع فندق | بهترین قیمت آن در بازار

فروش انواع فندق تازه

فروش انواع فندق تازه

اگر بخواهیم انواع مختلف فندق را نام ببریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱٫فندق تازه (فندق نوبرانه یا فندق سبز).

۲٫فندق خام با پوست .

۳٫فندق خندان آجیلی(فندق شور).

۴٫فندق خندان خام .

۵٫مغز فندق خام.

۶٫فروش مغز فندق بوداده.

۷٫فندق صادراتی.

۸٫مغز فندق سفید شده.

در این میان قابل ذکر است که فروش انواع فندق به شرایط مختلف بازار، میزان محصول تولید شده و دیگر عناصر وابسته است.

قیمت خرید ارقام مختلف فندق

قیمت خرید ارقام مختلف فندقپیشتر گفته شد که ارقام مختلف فندق دارای قیمت های مختلفی می‌باشد.

اگر بخواهیم ارقام فندق را نام ببریم می‌توانیم به مغز فندق شور ایرانی، مغز فندق خام ایرانی، فندق با پوست شور و فندق با پوست خام اشاره کنیم. بدیهی است که قیمت خرید در حالت های عمده فروشی و خرده فروشی متفاوت می‌باشد. فروش فندق کیلویی نیز المان‌ها و عناصر خاص خود را داراست که از ۵۰۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰ تومان متغیر است. قیمت مغز فندق خام البته گرانتر است و از ۱۰۵۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ تومان را شامل می‌شود. قیمت فندق با پوست شور یا همان بوداده نیز از ۵۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ تومان قابل تخمین است.

مرکز پخش آجیل و خشکبار ایران

مرکز پخش آجیل و خشکبار ایراندر ایران مراکز پخش و آجیل زیادی در حال فعالیت هستند. شما می‌توانید خشکبار مورد نیاز خود را به صورت عمده فروشی( فله ای) یا بسته‌بندی شده در بازار ببینید. به جهت آنکه ایران دارای آب و هوای متفاوت و پهنای سرزمینی گسترده‌ای است؛ تنوع آجیل و خشکبار در آن بسیار بالاست. این محصولات بصورت فله‌ای و بسته‌بندی شده در مراکز مختلف توزیع شده و به فروش می‌رسد که به عنوان نمونه می‌توان به شهرستان فاروج در شمال شرقی ایران اشاره کرد بطوری که سه واحد صنعتی آجیل‌پزی و یک واحد سنتی در این شهرستان در حال فعالیت هستند.

برای خرید آجیل با قیمت مناسب ضروری است که به فاکتورهایی نظیر زمان خرید، نوع خرید و دردسترس بودن مرکز خرید مناسب توجه کرد. مثلا در شب یلدا و اوقاتی مانند عید، که تقاضای خرید آجیل بطور ویژه وجود دارد؛ خرید محصول مورد نیاز خود از مراکز معتبر تهیه و عرضه آجیل یا تهیه آن از فروشگاه‌های آنلاین اینترنتی می‌تواند روش قابل قبولی باشد.

بهترین قیمت فندق در بازار ایران

بهترین قیمت فندق در بازار ایرانبه دست آوردن بهترین قیمت فندق با توجه به نوسانات بازار، نرخ تورم و … عمدتا کار مشکلی است؛ مخصوصا اگر پای برندهای متنوع -بدون شناخت کافی از آنها- در میان باشد. با این وجود باز هم می‌توان با ارائه روش‌هایی از بهترین قیمت فندق اطمینان کسب کرد. یکی از این روشها مراجعه به مراکز مختلف معتبر و بررسی محصولات می‌باشد. این روش که به نمونه ‌گیری معروف است تا حدی می‌تواند به شناخت نمونه‌های خوب و کیفی، به شما کمک کند؛ مخصوصا در صورتی که بخواهید بطور عمده خرید کنید.

از طرف دیگر اگر به دنبال فروش آجیل ارزان قیمت می‌باشید، می‌بایست با استفاده از شناخت بازار و روش‌های توزیع و تولید، همچنین بهینه‌سازی دستگاه‌ها و ….. این سود را به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بدون واسطه بادام زمینی و فندق خام درجه یک

فروش بدون واسطه بادام زمینی و فندق تازه با بهترین کیفیت در این مرکز به صورت عمده انجام می شود. درست است که در سال های اخیر نرح محصولات متفاوت از جمله خشکباری ما

پاسخی بگذارید