توانا
خانه / بادام زمینی و فندق / جدیدترین بسته بندی بادام زمینی و فندق اعلا با قیمت ارزان

جدیدترین بسته بندی بادام زمینی و فندق اعلا با قیمت ارزان

جدیدترین بسته بندی بادام زمینی و فندق اعلا با قیمت ارزان توسط فروشگاه های ایران و توسط خشکبار فروشی ها به عرضه رسانیده می‌شود.

بادام زمینی و فندق دارای کیفیت های بسیار زیادی می باشند و برای هر سنی کاربرد خاصی دارند، این دو خشکبار قادر هستند که، سلامتی جسمی، روحی و زیبایی انسان را تحت تاثیر قرار دهند، قیمت بادام زمینی و فندق در بازار ایران وابسته به کیفیت فندق و بادام زمینی است.

جدیدترین بسته بندی بادام زمینی و فندق اعلا با قیمت ارزان

تقویت مغز با مصرف بادام زمینی

تقویت مغز با مصرف بادام زمینیبا مصرف بادام زمینی، درواقع نه تنها می توانید، جسم، روح و زیبایی خود را سالم نگه دارید، بلکه قادر هستید که، عمل تقویت مغز و هوش را هم انجام دهید.

اکثر والدین تنها به رشد جسمی کودکان فکر می کنند، آنها گمان می کنند که، با تکامل جسمی کودکان در واقع همه چیز در بدن آنها تکمیل شده است، درست است که، رشد جسمی کودکان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد اما، نباید از تکامل هوشی کودکان هم غافل شد.

در واقع هوش کودکان عامل اصلی پیشرفت آنها در آینده برای آنها محسوب می‌شود، با تقویت هوش آنها قادر هستند که، بسیاری از کارها را انجام دهند.

پدران و مادران عزیز عامل اصلی باهوش بودن و یا کم هوش بودن کودکان هستند.

والدین می توانند با تغذیه سالم برای کودکان خود، کودکان را بسیار باهوش بار بیاورد و یا برعکس، می توانند با تغذیه ناسالم کم هوشی را به آنها هدیه دهند.

والدینی که هم به رشد هوشی و هم به رشد جسمی کودکان اهمیت می دهند، خوب می دانند که، بادام زمینی یکی از خوراکی هایی است که، هم قادر است استخوان‌ها، دندان‌ها، موها و ….. کودک را تقویت کند و هم می‌تواند بر روی هوش کودک تاثیر بسیار زیادی بگذارد، از همین رو سعی می کنند که بادام زمینی را که، یک خوراکی بسیار خوشمزه است و اکثر کودکان به آن علاقه خاصی دارند را در وعده های غذایی کودک خود قرار دهند.

 اکثر سالمندان یک سوال را چندین بار می پرسند و یا برخی از آنها  نزدیکان خود را نمی‌شناسند، حتی عزیز ترین افراد زندگی خود را هم، از یکدیگر تشخیص نمی دهند، این ماجرا هم خود آنها را اذیت می کند و هم سبب آزرده خاطر شدن و ناراحت شدن اطرافیان آنها می شود.

همه موارد گفته شده از علایم بروز بیماری آلزایمر در بدن است، بیماری آلزایمر بسیار خطرناک است، کسانی که به این بیماری دچار می شوند، اکثرا دچار فراموشی های شدید می شوند، برخی از افراد معتقد هستند که، این بیماری خطری ندارد، اما همین که نتوانی عزیرانت را بشناسی و آنها را از هم تشخیص دهی، یعنی خطر بسیار دردناکی را تحمل می کنی.

برای پیشگیری و یا کاهش این بیماری بهتر است، از مواد هایی بهره ببرید که قادر به تقویت مغز در بدن باشند.

بادام زمینی و سایر خشکبار ها جز آن دسته از خوراکی هایی محسوب می شوند که، علاوه بر این که، قادر هستند تا، اکثر بیماری ها را از سالمندان دور کنند، می توانند مغز آنها را هم تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار بدهند.

از همین رو توصیه می شود که، اگر سالمند هایی را در خانه دارید، حتما به وعده های غذایی آنها بادام زمینی را بیافزایید. 

جلوگیری از چاقی با خوردن فندق

 جلوگیری از چاقی با خوردن فندقبا خوردن فندق شما عزیزان می توانید از بروز چاقی در بدنتان جلو گیری کنید، در واقع تناسب اندام با خوردن فندق به سراغ شما خواهد آمد.

امروزه به دلیل خوردن غذاهای چرب و فست فود، اغلب افراد بسیار چاق هستند که، این چاقی در آنها سبب شده است تا، بیماری‌هایی مانند کمردرد، پادرد و …. به سراغ آنها بیاید.

چاقی یکی از علت‌های بد استایل نشان دادن افراد است، حتی اگر جز افراد خوش تیپ هم باشید، باز هم چاقی وجودتان سبب می‌شود تا، تیپتان به هم بریزد و آن زیبایی را که باید، نداشته باشد.

گیاه خواران جزء آن دسته از افرادی هستند که، هرگز از غذاهای چرب استفاده نمی‌کنند، آنها حتی اگر به گوشت و مرغ علاقه بسیار زیادی هم داشته باشند، باز هم ترجیح می دهند که، رژیم غذایی خود را به هم نزنند و آن را حفظ کنند تا، هم لاغر بمانند و هم از بروز بسیاری از بیماری های خطرناک در بدن جلوگیری کنند.

این افراد ترجیح می‌دهند که بیشتر از غذاهایی استفاده کند که، گیاهی باشند، مانند کاهو، سبزی و….، حتی در برخی از مواقع بعضی از آنها برنج را هم از پروسه غذایی خود حذف می نمایند. این ماجرا منجرب می شود تا، همه مواد مورد نیاز برای بدن، جذب بدن نشود و بدن دچار ضعف و ناتوانی شود.

فندق جزء آن دسته از خشکبار هایی است که، علاوه بر این که قادر است، بسیاری از مواد مورد نیاز بدن را تامین نماید، می تواند از بروز چاقی در بدن هم جلوگیری کند.

پیشنهاد می کنیم که اگر گیاه خوار هستید و یا اگر دوستانی را می شناسید که، گیاه خوار باشند، حتماً به آنها خوردن فندق و اضافه کردن آن به پروسه غذاییشان را پیشنهاد کنید.

چرا که با این کار در واقع هم به لاغر ماندن خود کمک کرده اند و هم همه مواد مورد نیاز بدن را تامین نموده اند.

بادام زمینی بوداده سرشار از انرژی

بادام زمینی بوداده سرشار از انرژیاز آنجا که بادام زمینی بوداده خاصیت های فراوانی دارد، جز آن دسته از خوراکی هایی شناخته شده است که، سرشار از انرژی می باشد.

بادام زمینی خواص و فواید های زیادی را برای پر انرژی شدن دربردارد که، دو مورد از آنها عبارت هستند از: 

  • در وحله اول باید گفت که این بادام زمینی بوداده قادر است تا، حد زیادی افسردگی را از بدن دور کند، همانطور که می دانید هنگامی که، ناراحتی از بدن دور شود، باعث می شود تا، انسان انرژی بیشتری را برای زندگی داشته باشد و با شوق بهتری به انجام فعالیت‌های روزمره خود بپردازد، در واقع یکی از مسائلی که، سبب معرفی شدن بادام زمینی بو داده به عنوان بمب انرژی شده است، همین قابلیت آن می باشد.
  • هنگامی که فردی دارای استخوان های قوی برای حرکت کردن باشد، تحرک بیشتری خواهد داشت، او قادر است تا حد زیادی کار انجام بدهد البته، برعکس همین ماجرا هم وجود دارد، طبیعتا اگر فردی از استخوان های قوی ای برخوردار نباشد، به طور ناخواسته نمی تواند فعالیت چندانی را انجام دهد، همین مسله موجب می گردد تا، فردی که از استخوان های قوی ای برخوردار است پر انرژی تر باشد و تحرک بیشتری را از آن خود کند، بادام زمینی یکی از خشکبار هایی می باشد که، می تواند به استخوان ها کلسیم هدیه دهد و مقاومت آنها را چندین برابر کند‌.

فندق و درمان برخی از سرطان ها

فندق و درمان برخی از سرطان هافندق و درمان برخی از سرطان ها در بدن با هم ارتباطی مستقیم دارند، به طوری که فندق مصرف می شود و سرطان تا حدی درمان می شود. 

سرطان جزو آن دسته از بیماری‌های است که، بسیاری از افراد از آن ترس دارند و از آن هراسانند.

دلیل هراسانی و ترس این افراد از سرطان این است که، این بیماری راه درمانی ندارد و در اکثر مواقع کشنده می‌باشد البته، شما قادر هستید تا، حد زیادی از بروز این بیماری در بدن پیشگیری کنید.

از همین جهت به افرادی که از این بیماری می ترسند پیشنهاد می کنیم که، به جای ترس به پیشگیری روی بیاورند و با استفاده از بسیاری از غذاهای مقوی این بیماری را از بدن دور کنند و یا به کم شدن آن در سطح بدن کمک نمایند.

فندق یکی از خشکبارهایی مقوی و پر خاصیتی می باشد که، قادر است علاوه بر اینکه سرطان هایی مانند سرطان روده و پروستات را از بدن دور کند و از بروز آن در بدن پیشگیری نماید، می تواند بسیاری از سرطان ها را هم درمان کند و اندازه آن را در سطح بدن کاهش دهد.

از همین جهت اگر جز افرادی می باشید که، ترس از بروز این بیماری دارید و یا به این بیماری دچار هستید، مصرف فندق را فراموش نکنید و حتما آن را به وعده های غذایی خود اضافه کنید و عمل درمان سرطان با فندق و سایر خشکبار ها را انجام دهید.

استفاده از فندق در تهیه خورشت ها

استفاده از فندق در تهیه خورشت هااستفاده از فندق در تهیه اکثر خورشت ها ممکن است، با ما همراه باشید تا در ادامه درباره این ادعا بیشتر توضیح دهیم.

همانطور که گفته شد، فندق یکی از خوراکی های بسیار خوشمزه و بسیار پر تقویت می باشد.

پرورش این خشکبار پر تقویت در اکثر استان ها امکان پذیر می باشد، چند مورد از استان‌های مهم پرورش فندق عبارت می‌باشند از:

  • گیلان
  • مشهد 
  • و…

می‌دانید که، گیلانی‌ ها جزو آن دسته از افرادی هستند که، در تهیه خورشت زبانزد خاص و عام هستند، آنها قادر بوده اند که، در چندین سال اخیر مقام اول را در سطح کشور در تهیه خورشت کسب نمایند، یکی از خورشت های بسیار خوشمزه ای که توسط گیلانی‌ ها تهیه می شود، خورشت فسنجان فندقی و یا خورشت فندق قاتق است.

این دو خورشت فوق در بین افراد خاطرخواه های بسیار زیادی دارد، چرا که از طعم بسیار لذیذ و خوشمزه ای برخوردار می باشد.

خوب از طعم و مزه بسیار عالی خورشت فندق قاتق هر چه بگوییم کم گفته ایم، این خورشت لزیز علاوه بر طعم فوق العاده ای که، دارد، دارای خاصیت ها و مزیت های فراوانی زیادی هم می باشد که، دو مورد از مزیت های بسیار مهم این خورشت خوشمزه عبارت می باشند از: 

  • این خورشت بسیار پر روغن است اما روغن آن طبیعی و کاملا گیاهی می باشد، و نه تنها هیچ گونه عوارضی ندارد، بلکه به مقدار زیادی چربی سالم مورد نیاز را وارد بدن می کند.
  • با خوردن این خورشت در واقع به سلامت ماندن دندان هایتان و تقویت موهایتان کمک بسیار زیادی کرده اید.

استفاده از فندق در خورشت ها و غذا های دیگری هم مانند فندق پلو و…. امکان پذیر می باشد.

رابطه بادام زمینی و کاهش استرس

رابطه بادام زمینی و کاهش استرسرابطه بادام زمینی و کاهش استرس بسیار نزدیک است، در واقع بادام زمینی یکی از عامل های مهمی است که، تاثیر بسیار فراوانی در کم شدن استرس دارد.

امروزه در سطح جامعه بسیاری از افراد به بیماری هایی مانند، افسردگی و یا ناراحتی های مزمن دچار هستند، استرس شدید در زندگی آنها موجب گردیده که، این بیماری ها به سراغ آنها بیایند، برخی از افراد حتی بهترین موقعیت های خود را با استفاده از استرس های مضر از دست می‌دهند، موقعیت هایی مانند موقعیت خوب شغلی، موقعیت خوب ازدواج و …..، همین ماجرا موجب می گردد که، هم به خود افراد و هم به زندگی آنها آسیب های بسیار جدی ای وارد شود، بروز استرس در اکثر مواقع در این افراد ناخواسته می باشد، هیچ کس علاقه ای ندارد که، با استفاده از استرس موقعیت های خوب زندگی خود را از دست بدهد.

تنش در افراد موجب می گردد تا، آنها حتی خواب درست حسابی و آرامی را هم نداشته باشند چرا که، فکر آنها همیشه درگیر است.

به این افراد پیشنهاد می کنیم که، حتما از غذاهایی بهره ببرند که، منجر به کاهش استرس در آنها می‌شود.

بادام زمینی یکی از خوراکی هایی می باشد که قادر است تا حد زیادی استرس را در افراد کاهش دهد، اگر افسرده و یا استرسی هستید حتماً پ، به صورت مداوم از بادام زمینی بهره ببرید.

قبل از قرار کاری و یا قرار ازدواج و ….. از این خشکبار مقوی استفاده  کنید تا، موقعیت های خوب زندگی خود را از دست ندهید.

فندق درجه یک بهترین خوراکی

فندق درجه یک بهترین خوراکی فندق درجه یک، یکی از بهترین خوراکی های موجود در بین خشکبار ها می باشد، این فندق درجه یک به دو صورت عرضه می شود.

دو روشی که فروشندگان فروش فندق از آن برای فروش خشکبار هایی مانند فندق بهره می برند عبارت است از: 

  • فروش فندق دجه یک به صورت فرجی
  • فروش فندق درجه یک به صورت بسته بندی شده

در روش اول یعنی خرید به صورت فرجی، شما می توانید در هر وزن و یا گرمی که، می خواهید فندق ها را خریداری نمایید اما، مهم ترین ایراد این روش خرید، ارتباط مستقیم و آزادانه فندق ها با هوا و یا میکروب و ویروس است، میکروب ها و ویروس ها در برخی از مواقع حتی سبب مرگ افراد هم می شود، از همین رو پیشنهاد می شود که، پس از خریداری فندق به صورت فرجی حتما آن را مورد حرارت قرار دهید تا، ویروس های موجود در آن از بین بروند.

در روش دوم خرید یعنی در خرید به صورت بسته بندی شده، شما عزیزان باید بر حسب وزن و یا گرمی که کارخانه تولید فندق تعیین می کند، بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید، اما مهم ترین مزیت این روش خرید، بهداشتی بودن آن است، در اکثر مواقع بر روی جلد این بسته بندی ها مهر وزارت بهداشت وجود دارد، به علاوه هنگامی که فندق ها به صورت بسته بندی شده به عرضه رسانیده می شوند، دیگر هیچ ویروس و یا میکروبی با آنها ارتباط ندارد، و دیگر نیاز نیست که، شما پس از خرید حتما فندق ها را مورد حرارت قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین بهترین برند بادام زمینی و فندق درجه یک

آجیل و خشکبار از تنقلات محبوب و صد البته پر خاصیتی هستند که از دل طبیعیت برداشت شده و بر سر سفره و میز پذیرایی ایرانیان قرار داده می شوند، این محصولات تنوع بسیا

پاسخی بگذارید