توانا
خانه / بادام زمینی و فندق / بزرگترين نمایندگی فروش عمده بادام زمینی و فندق

بزرگترين نمایندگی فروش عمده بادام زمینی و فندق

در بزرگترين نمایندگی فروش بادام زمینی و فندق، انواع بادام زمینی و فندق با کیفیت های متنوع به دو صورت عمده و جزئی به عرضه رسانده می شوند.

بادام های زمینی و فندق ها جز آن دسته از خشکبار های مقوی محسوب می شوند که، قادر هستند بسیاری از بیماری ها را از بدن دور نمایند.

بادام زمینی و فندق علاوه بر اینکه برای سلامتی جسم انسان بسیار موثر هستند، تاثیر بسیار فراوانی بر روی روح و روان انسان دارند، به علاوه این خشکبار هت قادر می باشند که، زیبایی انسان را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.

بزرگترين نمایندگی فروش عمده بادام زمینی و فندق

تاثیر مصرف مداوم بادام زمینی در سلامت پوست

تاثیر مصرف مداوم بادام زمینی در سلامت پوستتاثیر بادام زمینی در سلامت پوست بسیار زیاد می باشد، به گونه ای که بسیاری از افراد مصرف آن را به مصرف هرگونه کرم و …… ترجیح می‌دهند.

همان طور که بیان شد، مصرف بادام به سلامتی پوست کمک به سزایی می کند، چند مورد از مزیت های مصرف بادام زمینی بر روی پوست عبارت می‌باشند از: 

  • آکنه و جوش دو عاملی هستند که، زیبایی افراد را مختل می کنند، در هر کجای جهان هنگامی که، کسی گمان کند که در زیبایی اش اختلال به وجود آمده است، احساس زشتی می کند و این احساس زشتی سبب کاسته شدن اعتماد به نفس او می شود، از همین سو از هرگونه دارو پودری استفاده می کنند تا، زیبایی صورتشان به آنها برگردد، صابون ها و داروها، در برخی از مواقع کاربرد دارند اما، نکته حائز اهمیت درباره این صابون ها و داروها این است که، آنها دارای قیمت بسیار زیادی می باشند، این صابون ها علاوه بر قیمت بالایی که دارند، تنها در صورتی کارایی دارند که، به صورت مداوم مصرف شوند، مصرف مداوم صابون و یا دارو کلافه کننده و خسته کننده می باشد، البته ناگفته نماند که برخی از این صابون ها به صورت غیر بهداشتی عرضه می شوند، به همین دلیل نه تنها هیچ کاربردی ندارند، بلکه علاوه بر جوش و آکنه عوارض های دیگری را در بر خواهند داشت، از همین جهت توصیه می شود که، اگر قرار است از این صابون ها استفاده کنید به مهر بهداشت بر روی جلد آن دقت نمایید، راه‌حلی که هم اکنون ما می خواهیم به شما پیشنهاد کنیم مصرف مداوم بادام زمینی است بادام زمینی حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان و مواد های مقوی می باشد، آنتی اکسیدان ها و مواد های مقوی سبب می شوند تا، پوست شما تقویت یابد و دیگر هیچ جوش و آکنه ای به صورت شما رجوع نیاورند، حتی اکثر متخصصان طب های سنتی برای از بین رفتن جوش و آکنه ها مصرف مداوم بادام زمینی را پیشنهاد می کنند.
  • برخی از افراد از پیری بیزارند به داشتن صورتی جوان و شاداب علاقه خاصی دارد، از همین رو به هرگونه کرمی روی می آورند تا، صورت خود را شفاف و جوان نشان دهند، کاربرد این کرم ها در برخی از مواقع ممکن است اما کارکرد آنها بسیار زودگذر می باشد، به علاوه دارای قیمت های بسیار گرانی هم هستند، مصرف مداوم بادام زمینی موجب می گردد تا، صورت شما همیشه شفاف و شاداب جلوه داده شود و چروکی پیدا نکند، البته این بادام ها باید به صورت مداوم مصرف شوند تا کارایی لازم خود را به شما عزیزان نشان دهند.
  • به طور کل سه دسته پوست داریم، پوست های چرب، پوست های خشک و پوست های معمولی، پوست های خشک از هر سه دسته پوست نام برده شده، دردِسر ساز تر است، این پوست ها در اثر خشکی زیاد ممکن است، شما را دچار بیماری‌ هایی مانند، اگزمای پوستی و …… کنند، بنا بر این، باید تلاش کنید تا، از چیزهایی استفاده کنید که، پوست شما را همیشه چرب نگه دارند، تا به بیماری‌های دردِسرساز و خطر ناک دچار نشوید، بادام زمینی جز آن دسته از خشکبار هایی است که، قادر می باشد، چربی لازم برای پوست شما عزیزان را تامین نماید، البته بهتر است بدانید که، چربی ای که بادم زمینی برای پوست شما را تامین می‌کند، بسیار سالم است و هیچگونه عوارضی را در بر ندارد، پس توصیه می شود که به جای چرب کردن پوست تان با استفاده از کرم ها، پودر ها و ….. از خشکبار هایی مانند بادام زمینی و… بهره ببرید، که با این کار علاوه بر سلامت پوستتان به سلامت جسم و سلامت روح تان را هم کمک کرده اید.

شیک ترین بسته بندی بادام زمینی با سایزهای مختلف

به طور کلی بادام زمینی به دو صورت به عرضه رسانیده می شود که، روش اول، عرضه بادام زمینی به صورت فرجی است و روش دوم عرضه در شیک ترین بسته بندی بادام زمینی با سایزهای مختلف می باشد.

هر کدام از روش های بیان شده فوق برای خود مزیت های و معایبی را در بر دارند.

هنگامی که شما برای خرید بادام به فروشگاه ها و بازار ها می روید و قصد خرید بادام به صورت فرجی را می کنید، آزاد هستید که، در هر وزن و یا هر گرمی که می خواهید بادام زمینی مد نظر خود را خریداری نمایید، مهمترین عیب بادام های فرجی این است که، آنها ارتباط آزادانه ای با هوا دارند و بسیاری از ویروس‌ها و میکروب‌ها را مجذوب خود می کنند، از همین جهت هنگامی که شما آن را خریداری می‌کنید، در واقع ریسکه کرده اید چرا که، ویروس ها و میکروب های بسیاری بر روی این بادامی که شما خریداری نموده اید نشسته است، پیشنهاد می شود که، پس از خرید بادام به صورت فرجی آن را مورد حرارت قرار دهید زیرا، با این کار توانسته اید میکروب ها و ویروس های موجود بر روی آن را از بین ببرید.

اما وقتی شما بادام های زمینی را به صورت بسته بندی شده خریداری می کنید، دیگر قادر نیستید که، در هر گرم و هر وزنی که خودتان می‌خواهید بادام خریداری نمایید و باید طبق بسته بندی هایی که کارخانه تولید بادام تعیین کرده است، بادام زمینی مد نظر خود را انتخاب کنید.

اما مهم‌ترین حسنی که این روش خرید دارد این است که، در این روش خرید بهداشت به صورت کامل رعایت شده است و اکثر این بسته بندی ها دارای مهر وزارت بهداشت هستند.

هیچ گونه ویروس و میکروبی بر روی این بادام ها وجود ندارد و پس از خرید دیگر نیاز به حرارت دادن بادام نیست،  می‌توانید به راحتی و بدن هیچ ترسی از آن مصرف کنید.

فواید زیاد مصرف فندق برای کودکان

فواید زیاد مصرف فندق برای کودکانفواید مصرف فندق برای کودکان بسیار فراوان می باشد، چه از نظر جسمی، چه از نظر روحی و چه از نظر زیبایی و هوشی که، به چند مورد از آنها در ادامه اشاره خواهیم نمود.

کودکان در حال رشد هستند همانطور که می دانید همه ما حتی برای راه رفتن نیاز به استخوان های قوی و قدر داریم، بدون استخوان ها حتی نمی توانیم لحظه ای حرکت کنیم یا به عبارتی حتی نمی توانیم کوچک ترین حرکتی به انگشتمان بدهیم، کودکان نیاز دارند که استخوان های قوی ای داشته باشند تا، بتوانند به راحتی تحرک کنند و دچار بیماری‌هایی مانند راشیتیسم و یا نرمی استخوان نشوند، استخوانها در صورتی قوی و قدرتمند می‌مانند که کلسیم لازم را جذب خود کنند.

جذب کلسیم مورد نیاز برای بدن از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است اما، یکی از راه های جذب کلسیم مورد نیاز بدن از طریق مصرف خشکبار های همچون بادام زمینی ممکن می‌باشد،

کلسیم موجود در بادام زمینی نه‌تنها به تقویت استخوان ها کمک می کند بلکه سبب تقویت دندان های کودکان شما هم می شوند.

مواد هایی که در بادام زمینی وجود دارند قادر هستند که کودکان شما را از اکثر حمله های قلبی در امان نگه دارند، آنها می توانند بسیاری از سرطان ها مانند سرطان روده و… را از کودکان دلبند شما دور کنند، به علاوه مواد موجود در بادام زمینی دیابت یا قند کودکان را کنترل می کند.

عامل اصلی جذاب تر نشان داده شدن کودکان، زیبایی آنها است، کودکان برای دریافت زیبایی لازم، نیاز به پوستی شاداب و در عین حال مویی پر پشت و زیبا دارند، تقویت پوست و مو تنها با استفاده از آنتی اکسیدان ها امکان پذیر می باشد.

این آنتی اکسیدان ها و مواد های مورد نیاز برای تقویت مو و پوست به مقدار بسیار فراوانی در بادام های زمینی وجود دارد، به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما بادام زمینی را به وعده های غذایی کودکان خود بیافزایید.

بسیاری از والدین تنها به رشد و تکامل جسمی کودکان توجه می‌کنند آنها گمان می‌کنند که، تکامل جسمی کودکان از همه چیز مهم تر است ،درست است که تکامل جسمی حائز اهمیت می‌باشد اما، باید رشد ذهنی و تکامل جسمی را با هم در نظر بگیرید.

هوش کودکان برای آنها آینده ساز می باشند، در واقع پدرها و مادرها سبب باهوش شدن کودکان و یا کم هوش شدن آنها می شوند.

تغذیه مناسب، گاهی ممکن است هوش کودکان را خیلی زیاد بالا ببرد، برعکس این ماجرا هم وجود دارد یعنی، تغذیه نامناسب توانایی این را دارد که، کودکان شما را کم هوش بار بیاورد.

والدینی که رشد جسمی و هم رشد هوشی کودکان شان همزمان با هم برایشان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد، خوب می‌دانند که بادام زمینی و سایر خشکبار ها جزء آن دسته از مواد هایی می باشند که، علاوه بر این که در سلامت جسم بسیار موثر هستند، تاثیر خیلی زیادی بر روی تقویت هوش کودکان دادند.

از همین جهت پیشنهاد می شود که، خشکبار هایی مانند بادام زمینی را به وعده های غذایی کودکان خود اضافه کنید، تا با این کار هم به هوشی آنها کمک کرده باشید و هم به سلامت ماندن آنها.

تفاوت بادام زمینی خام و بو داده در چیست؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت بادام زمینی بو داده و خام در چیست؟

بادام زمینی خام و بوداده تفاوت‌های بسیاری دارند که، برای بیان کردن آن نیاز به چندین روز وقت داریم اما، هم اکنون می‌خواهیم به دو مورد از تفاوت های آنها اشاره کنیم.

بادام زمینی خام ممکن است دارای میکروب های طبیعی زیادی باشد چراکه، در طبیعت پرورش داده می شود و مورد هیچ گونه شستشو و یا حرارتی قرار نمی گیرد اما، بادام زمینی بو داده مورد حرارت قرار می گیرد از داشتن میکروب طبیعی در امان می باشد.

بادام زمینی بو داده به دلیل حرارتی که می بیند حاوی ترکیبات شیمیایی مضری می‌باشد، این در حالی است که بادام زمینی خام  هیچ گونه ترکیب شیمیایی مضری را دارا نیست.

استفاده از پوست بادام زمینی به عنوان کود طبیعی

استفاده از پوست بادام زمینی به عنوان کود طبیعیشما عزیزان میتوانید از پوست بادام زمینی به عنوان کود طبیعی استفاده کنید و از آن بهره کافی را ببرید.

همانطور که می‌دانید شما عزیزان می توانید از طریق پوست اکثر میوه‌ها کودهای گیاهی بسیار تقویت کننده ای را به وجود بیاورید و از آن برای رشد گیاهان خود استفاده کنید.

بادام زمینی هم از این مستثنا دور نمی باشد و شما می توانید با استفاده از پوست آن کود هایی را تهیه نمایید.

توجه داشته باشید، همان‌طور که، بادام زمینی از خاصیت های فراوانی برخوردار است این خشکبار هم دارای خاصیت فراوانی می باشد

روش آسان برای جدا کردن پوست فندق

در ادامه به یک روش آسان برای جدا سازی پوست فندق که بسیار کارکرد دارد اشاره خواهیم نمود.

اکثر افراد از طریق اشتباه پوست فندق را از فندق جدا می کنند و همین مسئله سبب خرد شدن فندق می شود.

یکی از مسئله هایی که برای جداسازی پوست فندق بسیار مهم است، این است که، حتماً از سر فندق و به آرامی پوست فندق را از آن جدا کنید، چرا که با این کار ضربه ای به فندق وارد نکرده اید و فندق با حالت کروی شکلش از پوستش خارج خواهد شد.

مصرف فندق تازه و پیشگیری از بیماریها

مصرف فندق تازه و پیشگیری از بیماریهامصرف فندق تازه و پیشگیری از بیماریها در واقع رابطه مستقیم با یکدیگر دارند.

فندق در واقع شما از بسیاری از بیماری‌ها در بدنتان جلوگیری کردیم که چند مورد از این بیماریها عبارت می‌باشند از: 

  • سرطان جز یکی از بیماری هایی است که، همه ما از آن ترس داریم و هراسانیم، شاید دلیل اصلی ای که، سبب شده است تا ما از این بیماری ترس داشته باشیم، وجود عوارض های خطرناک در آن و نداشتن دارویی برای حل آن بیماری باشد، از همین جهت باید به جای ترس، از ورود این بیماری در بدن پیشگیری کنیم، فندق یکی از خشکبار هایی است، که قادر می باشد، از سرطان هایی همچون سرطان روده و پروستات در بدن پیشگیری کند.
  • خطر دیابت و قند امروزه همه افراد، علی الخصوص سالمندان و کودکان را تهدید می‌کند، چرا که کودکان به شیرینی جات علاقه زیادی دارد و افراد سالمند در معرض خطر بیشتری قرار دارند، از همین رو، باید مقدار قند موجود در بدن همه ما کنترل شود، فندق قادر است مقدار قند موجود در بدن ما را کنترل کند و و موجب گردد که نه دچار افزایش قند خون و نه دچار افت قند شویم.
  • به علاوه فندق توانایی این را دارد که، از بروز بسیاری از حمله های قلبی و سکته در بدن جلو گیری کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین بهترین برند بادام زمینی و فندق درجه یک

آجیل و خشکبار از تنقلات محبوب و صد البته پر خاصیتی هستند که از دل طبیعیت برداشت شده و بر سر سفره و میز پذیرایی ایرانیان قرار داده می شوند، این محصولات تنوع بسیا

پاسخی بگذارید